Misyon;

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerler üretildiğini tanımlayan misyonumuz; “müşteri odaklı tasarım ve model geliştirip bunları üretim tecrübesi ile birleştirmek ve her zaman müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmaktır."

Vizyon;

Şirketimizin ulaşmak istediği noktayı ifade eden vizyonumuz; "müşterilerimiz için zorlu rekabet şartlarında hızı, kalitesi ve üretim gücü ile en doğru adres olmaktır."
Kimo Tekstil Hakkımızda

Tekstil sektöründeki yeni uygulamaları ve modayı yakından takip eden uzman kadrosu sayesinde müşteri beklentileri ve modanin trendlerine uygun olan numune ve koleksiyonlari en kisa süre ve yüksek kalitede servis etme kabiliyetine sahiptir.

Kimo Tekstil Hakkımızda

Müşterilerimizin isteklerine yanıt verebilecek ve üretim verimliliğini düşürmeyecek,en doğru şekilde ve birebir boyutlarında hazırlanan numuneler, üretim pastalı ve teknik dosya kendi alanında uzmanlaşmış personellerimiz tarafından itina ile değerlendirilir.

Kimo Tekstil Hakkımızda

Uluslararası standartlara uygun olarak, Kimo Tekstil'de İş akışı sürekli takip edilerek, tüm ürünlerimiz %100 ön kalite kontrolüne tabi tutulmaktadır. Konusunda uzman Kimo Tekstil yönetimi ve alanında yetkin bölüm yöneticileri tarafından, çalışan personelimiz sürekli denetlenmekte olup, kişisel ve mesleki gelişimleri düzenli olarak sağlanmaktadır.

Kimo Tekstil Hakkımızda

Ürünlerimiz, düzenli olarak kontrolden geçirilir ve oluşabilecek yanlışlıklar büyümeden kontrol altınarak, sorunsuz şekilde alanında yetkin personellerimiz tarafından temizleme işlemleri yapılmaktadır. Kalite kontol bölümüne bağlı personellerimiz, müşteri gözü ile birlikte son kalite kontrolü ayrıntılı olarak yapar.

Kimo Tekstil Hakkımızda

Paketleme departmanına sevk edilen ürünlerimiz tekrar sağlamlık, aksesuar düzgünlüğü gibi kontrollerden geçirilerek kalite güvencesi teknikerlerimizin onaylaması halinde, müşteri kontrolörü ile birlikte son kalite kontrol sonucu ürünümüz Kimo adını almaya hak kazanır.

Kimo Tekstil Hakkımızda

Koşulsuz müşteri memnuniyeti için, Ürünümüzü müşterilerimize zamanında yetiştirmek için, Kimo Tekstil Yöneticileri tarafından ayrı ayrı tüm aşamaları planlanan faaliyetlerimizde, sevkiyat aşaması oto kontrollü olarak, Kimo Tekstil'in kendi taşıyıcı vasıtaları ile yapılmaktadır.