logo

Ofislerimiz

İstanbul Headquarter

Çalıştığımız perakendeciler için üretimini yaptığımız ürünlerin örneklerini İstanbul merkezimizde sergilemekteyiz. 2012 yılından bu yana hizmet veren İstanbul ofisimizde, bu zamana kadar çalıştığımız tüm tasarımlar sergilenmekte ve tasarımların numunelendirme işlemleri yapılmaktadır. Pazarlama, dış ticaret, finans, üretim planlama, kalite ve güvenceden sorumlu ekiplerimiz merkezde hizmet vermektedir. Modelhane ve kalıp ünitelerimiz de İstanbul’daki ofisimizde yer almaktadır. Barselona Tasarım Merkezimizden gelen koleksiyonların numunelerinin dikiminin yapıldığı İstanbul merkezimizde fiyatlandırma işlemlerimizi de gerçekleştiriyoruz. Üretimin hızlandırılması bakımından önemli olan örme ve dokuma işlemlerinin bir arada yapılması da yine İstanbul merkezimizde sahip olduğumuz bir uygulama.

Kimo Tekstil olarak kendi fabrikamızın yanında fason üretim sistemiyle Türkiye’nin her noktasında üretim yapma kapasitesine sahibiz. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan partnerlerimizle birlikte İstanbul ve Isparta fabrikalarımız dışında da üretim yapabiliyoruz.

Adres: 15 Temmuz Mah. (Evren Mah.)
Gülbahar Cad. No: 69 34212
Güneşli / Bağcılar / İSTANBUL

Tel: 0212 504 04 72
E-Posta: bilgi@kimotekstil.com

Barcelona Tasarım Merkezi

2016 yılında açılan Barselona Tasarım Merkezi, tasarımların tamamının yapıldığı ofisimiz olma özelliğine sahiptir. Hızlı, yenilikçi ve kaliteli tasarım prensibiyle çalışan merkezimiz müşterilerinin talep ettiği yeni geliştirmeleri, koleksiyonları ve tasarımları en hızlı şekilde oluşturarak müşterilerine teslim ediyor. Bu prensiplerimizle gurur duyuyor ve geçmişten geleceğe de bu prensiplerin yolumuzu çizdiğine inanıyoruz. Tamamen günün modasını takip ederek özgün çizimlerin oluşturulduğu Barselona Tasarım merkezimizde koleksiyon aşamasında üretilen numunelerin kontrolleri de büyük bir titizlikle gerçekleştiriliyor.

Barselona’daki modelhanemizdeki modelist, grafik ve ürün tasarımcılarından oluşan ekibimizin tamamının kariyer geçmişinde sektörün önde gelen markalarında yaşadıkları deneyimler bulunmaktadır.

Müşterilerimize, çalışılan tasarımların numuneleri Barselona Tasarım Merkezi’nden gönderilmektedir.

Calle Valencia 248-2 BARCELONA
080007 / SPAIN

Isparta Üretim Merkezi

1996 yılında 30.000 m² alan üzerine kurulan, 7.500 m² üretim alanı bulunan Isparta Üretim Merkezi’nde 300 kişilik bir ekibimiz bulunmaktadır. Tesisimizde, üretimdeki hız prensibimizle paralel olarak hem örme hem de dokuma işlemlerinin yapılabildiği makine parkuruna sahibiz. Çalışanlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak için kompleksin içinde ayrı lojman alanımız yer almaktadır. Üretim merkezimiz gerekli bütün sertifikalara sahip olup; yapılacak tüm denetleme çalışmalarına hazır olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ayrıca dünyanın en büyük giyim firmalarından olan Inditex grubu tarafından verilen ve grubun en iyi süreçler, daha sürdürülebilir ham maddeler kullanılarak üretilen giysileri üzerinde kullanılan etiketi olan Join Life etiketimiz de bulunmaktadır. Bölgenin en büyük hazır giyim fabrikası olmamızın yanı sıra, bölgenin en büyük üretim fabrikalarından biri olma özelliğine sahibiz.

Fabrikamızda son teknoloji üretim parkuru kullanılmaktadır.İğneler

Adres: Gönen Yol Kavşağı Gönen / ISPARTA
Tel: 0246 281 28 20
E-Posta:bilgi@kimotekstil.com

Tekstil sektöründeki yeni uygulamaları ve modayı yakından takip eden uzman kadromuz sayesinde müşteri beklentileri ve modanın trendlerine uygun olan numune ve koleksiyonları en kısa süre ve yüksek kalitede servis etmekteyiz.

 

Sezon trendlerini, tasarımlarımız ile harmanlamaktayız.

“Çalıştığımız markalar için trendlere uygun tasarımlar hazırlıyor, yeni moda akımlarında rol almaktan memnuniyet duymaktayız.”